İNSANIMIZ

Profesyonel Çalışma Kadromuz

SYL, kuruluşundan bu yana satış uzmanlarının başarıya ulaşmalarını ve satış başarısı elde etmelerini sağlayacak bir ortam oluşturmuştur. İnsan kaynağımız bizim için ilk sırada gelir ve olmazsa olmazımızdır. Saha satışını meslek olarak gören, ne yaptığını değil nasıl yaptığını önemseyen takım ruhuna uygun insanlarla çalışırız.

SYL için başarının formülü nettir.

Tüm ekibimiz yaptığı işe ve kendisine %100 inanır. Mesleğine tutku ile bağlanarak emek verir. İnanmak ve emek vermek başarılı olmak için yeterli olabilir. Ancak günümüz dünyasında sadece başarılı olmak artık yeterli görülmüyor ve başarılı olmakla birlikte fark yaratmanız bekleniyor.

Fark yaratmak için mesleğine adanmış insanlar SYL’nin en büyük değeridir.

SYL doğru takıma sahip olmanın başarıya en iyi şansı vereceğinin bilincinde olarak insan kaynağını geliştirecek tüm aşamaları titizlikle takip eder.

0
Mülakat

Satış personeline uygun mülakat yöntemleri kullanılarak en uygun adaylar ile takımlar oluşturulur.

0
Eğitim

Satış yetkinliği eğitimleri aşamalı olarak tasarlanmıştır. Sınıf içi eğitim – iş başı eğitim – sınav – yenileme eğitimleri.

0
Aylık Değerlendirme

Performans değerlendirmeleri aylık ve yıllık olarak yapılır. Koçluk sistemi ile tüm yeni ve eski çalışanlarımızın performansları geliştirilir.

0
360 Derece

Her yıl tüm çalışanlarımız 360 derece değerlendirilir. Bu değerlendirme sonuçları hem kariyer yollarını açar hem de gelir artışlarına girdi sağlar.

SYL temsilcileri “satış benim işim” prensibini benimsiyor ve en çok takım olarak hareket edebilmelerini sevdiklerini söylüyorlar. Temsilcilerimizi etkileyen diğer faktörler eğitim ve lojistik yatırımları ve daha önce hiç yaşamadığımız düzeydeki teknoloji desteği. SYL’de çalışmaya başlayan temsilciler kendilerindeki belirgin gelişmeyi görüyor ve işine daha iyi satış temsilcisi haline geliyor.