Portföy Yönetimi

Pazarlama yöntemlerinin altüst olduğu bir dönem yaşıyoruz. Müşteriler, kişisel düzeyde kendileri ile hızlı ve kolay bir şekilde bağlantı kurabilen ürün ve hizmet sağlayıcılar arıyorlar. Yüksek gelir getiren müşterilerinize sıradan muamelesi yaparsanız rakiplerinizin ilk hedefi olan bu müşterileri kaybetme riskini arttırmış olursunuz. Portföy yönetimi ile bu müşterinizle sürekli ilgilenen bir satış ağı oluşturursunuz. Bu sayede müşteri alışkanlıklarını değiştirerek müşterinin sizden ayrılmaması için çok önemli bir bağ daha oluşturmuş olursunuz. Bu bağ sayesinde satış adetleriniz ve büyüklüğünüzde artmaya başlar. SYL’nin portföy yönetiminde uzman ekipleri sizin için satış takımları kurar ve bu takımları en verimli şekilde yönetir.

Dış Kaynaklı Satış Servisleri İle Daha Fazla Gelir Yaratın
Sadece, 30 gün gibi kısa bir sürede yeni bir satış programı başlatabilecek tecrübe ve en iyi uygulamalara sahip olduğumuz için, saha satış yönetiminin her alanında derin bir deneyime sahip olduğumuz için tüm bilgi birikimizi sizin için kullanmaya hazırız. Sahada sizi nelerin beklediğini öngörüyoruz ve rekabetten çekinmiyoruz.

Eski modası geçmiş satış formülleri artık işe yaramıyor veya sürdürülebilir değil. Satıştimi, işinizi kişisel olarak şahsen ele alır. İş stratejilerinizi hızlı bir şekilde pazara sunarak sonuç getirir ve başarılı, tekrarlanabilir sonuçlar çıkartır.

Bu süreci nasıl işletiyoruz?

  • Tescilli işe alma çözümleri kullanarak saha yeteneklerini hızlı ve başarılı bir şekilde topluyoruz

  • Hedefleme ve optimize etmek için iş zekası çözümlerinden yararlanıyoruz

  • Pazar hedeflerinize ve gelir beklentinize dayalı entegre pazarlama ve satış stratejilerini uyarlıyoruz

  • Müşterilerin dikkatini çeken ve yüz yüze görüşmelerin kapılarını açan dinamik değer mesajları geliştiriyoruz.